Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Remont plebanii w parafii Podwyższenia Krzyża Św.

wiadomosci Firma RAMAR Rafała Gajowego została wyłoniona na drodze konkursu ofert przez Radę Parafialną d/s. Ekonomicznych przy parafii Podwyższenia Krzyża Św. na wykonanie prac budowlanych przy budynku nowej plebanii.

mo

Opublikowano: 27 września 2020 10:00 | Aktualizacja: 25 września 2020 16:22

Będą to: naprawa kominów, pomalowanie dachu farbą chlorokauczukową, ocieplenie ścian styropianem grafitowym, otynkowanie ścian tynkiem silikonowym, wykonanie podbitki, wymiana orynnowania, wykonanie nowych obróbek blacharskich, remont tarasów, wykonanie izolacji fundamentów, wykonanie systemu odprowadzania wody i położenie wokół budynku opaski z kostki.

 

Całość prac będzie kosztowała 224 tys. 315 zł.

 

W sytuacji nie otrzymania dofinansowania, parafia pokryje  je w całości ze środków własnych. Prace zostaną zakończone do końca listopada.

 

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 23 dni temu | ocena +12 / -4

    Do mmm

    Co ci do tego nieszczęśliwy człowieku. Kościół to ludzie-wierni..Jeżeli mają takie życzenie to dają na tacę, składają ofiary za sakramenty i posługi kapłańskie. Pomódl się lepiej za siebie i swoich bliskich.A jeżeli jesteś poza kościołem to nie zabieraj głosu i nie mów Nam Katolikom jak mamy postępować . Dobrej niedzieli.

  • 23 dni temu | ocena +2 / -8

    mmm

    Środki własne ciekawe ciekawe raczej będą żebra by ludzie DALI bo to są bidulki bez grosza co łaska przynajmniej 1000