Rok szkolny czas zacząć

wiadomosci Dziś 1 września, czas wracać do szkoły.

Łuków24

Opublikowano: 1 września 2016 11:08 | Aktualizacja: 1 września 2016 11:08

We wszystkich szkołach naszego powiatu odbyły się dziś uroczystości rozpoczynające nowy rok szkolny. Uczniowie otrzymali plany lekcji, a rodzice dowiedzieli się o zmianach jakie zajdą w społeczności szkolnej.  

Na dzisiejszej uroczystości w Zespole Szkół nr 1 z oddziałami integracyjnymi obecny był zastępca burmistrza Marcin Mateńko. Szkoła przechodzi ogromne zmiany. Dobudowywane jest nowe skrzydło, a elewacja zmienia kolor. Włodarz miasta poinformował rodziców oraz dzieci, że:  

Miasto dołoży wszelkich starań, by od następnego półrocza została otwarta nowa część budynku. Wiosną wykonany zostanie także piękny dziedziniec – dodał.

Jeśli nowe skrzydło faktycznie uda się wykończyć do końca pierwszego semestru, uczniowie nie będą już musieli chodzić do szkoły na dwie zmiany.

Dziś swoją naukę w I klasie szkoły podstawowej na terenie naszego miasta rozpoczęło 448 uczniów, a w gimnazjum 376 osób.  

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.