Słodkie prezenty już rozdane

wiadomosci W minioną sobotę odbył się tradycyjny "Koncert Kolęd i Słodkich Serc". Biletem wstępu na wydarzenie były słodycze, które Święty Mikołaj rozdał już m.in. pacjentom szpitala w Łukowie i dzieciom z domu dziecka.

Łuków24

Opublikowano: 21 grudnia 2018 08:43 | Aktualizacja: 21 grudnia 2018 08:43

Za nami tegoroczny „Koncert Kolęd i Słodkich Serc”, na którym gwiazdą wieczoru była Olga Szomańska. W wydarzenie aktywnie włączyli się mieszkańcy miasta, przynosząc słodycze, które trafiły już do potrzebujących.

Zobacz też: Świąteczny koncert w Łukowie

Prezenty od mieszkańców trafiły już do kilku placówek znajdujących się na terenie miasta. W środę 19 grudnia Święty Mikołaj i pracownicy Łukowskiego Ośrodka Kultury zawieźli je do Szpitala Św. Tadeusza, Domu Dziecka przy DPS w Łukowie, Specjalnego Ośrodka Wychowawczego, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz do Parafialnego Zespołu Caritas Diecezji Siedleckiej przy Parafii NMP Matki Kościoła w Łukowie.

W tym roku mieszkańcy przynieśli na koncert 301 czekolad, 252 opakowania ciastek, 228 batonów, 151 bombonierek, blisko 100 opakowań cukierków, gum i żelków, a także mikołaje czekoladowe, lizaki, zabawki, orzechy i owoce.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.