Ślubowanie w „Czwórce”

wiadomosci 69 pierwszaków złożyło ślubowanie i zostało oficjalnie włączonych w poczet społeczności Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie. Teraz placówka chwali się tym ważnym wydarzeniem.

Łuków24

Opublikowano: 14 listopada 2018 10:02 | Aktualizacja: 14 listopada 2018 10:02

W październiku w Szkole Podstawowej nr 4 w Łukowie odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Do grona uczniów dołączyło 69 pierwszoklasistów. Uczniowie na specjalnym apelu zaprezentowali swoje zdolności wokalne i recytatorskie. Następnie ślubowali na sztandar szkoły w obecności rodziców, wychowawców, dyrektora szkoły Elżbiety Pogodzińskiej, wicedyrektora Anny Siedleckiej-Marciniuk oraz Naczelnika Wydziału Edukacji Marka Króla.

Dyrekcja kolorowymi ołówkami dokonała również pasowania uczniów. Na potwierdzenie tego wydarzenia, wydelegowani przedstawiciele z każdej klasy złożyli podpisy w kronice szkolnej. Wykonano również pamiątkowe zdjęcia klasowe.

Uroczystość ślubowania przygotowały nauczycielki klas pierwszych: Anna Wójtowicz, Agnieszka Jezierska, Bożena Pilska, Anna Zabłocka.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.