Reklama

Reklama

Śmietniki pod klucz

Opublikowano: pt, 5 sie 2016 09:40
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Śmietniki pod klucz - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Śmietniki zostaną ogrodzone i zamknięte. Pomysł na ustrzeżenie mieszkańców przed podwyżką cen za śmieci jest.

Reklama

Pod koniec lipca informowaliśmy Państwa o piśmie jakie dostali mieszkańcy Łukowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Na temat ewentualnych podwyżek cen za śmieci rozmawialiśmy także z kierownik Referatu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miasta Małgorzatą Fejtko. Pojawiają się pierwsze pomysły na wyjście z tej trudnej sytuacji bez konieczności podnoszenia stawek za śmieci.  

Przypomnijmy: pracownicy Referatu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miasta dokonali kontroli sposobu segregacji. Kontrola wykazała, że w kontenerach na pozostałe odpady zbierane w sposób selektywny znajdowały się rzeczy, które w nich być nie powinny. Urzędnicy poinformowali więc zarząd ŁSM o tym, że kolejna kontrola może skutkować podniesieniem stawki za wywóz śmieci z 10 na 17 zł.  

Jak nam powiedział prezes ŁSM Tadeusz Malesa:  

Łukowska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie sukcesywnie ogradzała i zamykała śmietniki. Mieszkańcy otrzymają klucze. Nie poniosą za te prace dodatkowych kosztów, ponieważ zostaną wykonane z funduszu remontowego.   Śmietniki zostaną ogrodzone, a duże kontenery na pozostałe odpady zbierane w sposób selektywny zamienione na mniejsze.

Zarząd ŁSM apeluje jednocześnie o dołożenie wszelkich starań do segregacji odpadów i informowania Referatu Gospodarki Odpadami Komunalnymi o przypadkach podrzucania śmieci przez osoby nieupoważnione. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.