Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Spotkanie w Kamenie z Piotrem Wróblem

wiadomosci Wolontariusz Piotr Wróbel był gościem kolejnego spotkania działającego przy ŁOK w Łukowie Klubu Kamena. Gość opowiadał m.in. o swojej aktywności w różnego rodzaju akcjach charytatywnych.

Łuków24

Opublikowano: 15 marca 2019 09:16 | Aktualizacja: 15 marca 2019 09:16

Wolontariusz podzielił się z publicznością swoimi doświadczeniami i osiągnięciami w bezinteresownej służbie potrzebującym. Wśród zebranych znaleźli się również ci, którzy indywidualnie dziękowali Piotrkowi za efekty jego pracy. Piotr Wróbel otrzymał w podziękowaniu za spotkanie - najnowszą Antologię Stania Literackiej SPP z publikacją twórczości Zofii Kamoli. Dzieło przeznaczył na licytację wspomagającą potrzebujących.

Podczas spotkania klubu Kamena, które odbyło się we wtorek 12 marca, zaprezentowały się także młode poetki z Klubu Młodych Twórców z IV LO im Jana Pawła II w Łukowie: Joanna Karwowska, Weronika Niedziółka i Nikola Wasyljew. W oprawie muzycznej wystąpiła - Patrycja Radomyska, śpiewając piosenki z repertuaru Kayah oraz Adele. Na koniec spotkania Zofia Kamola zadedykowała zebranym poezję walentynkową.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.