Reklama

Reklama

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Łukowskiej kończy 15 lat

Opublikowano: pt, 4 lis 2016 19:30
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Łukowskiej kończy 15 lat - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mija 15 lat od powołania do życia Stowarzyszenia Przedsiębiorców Ziemi Łukowskiej - jednego z największych działających na terenie powiatu łukowskiego. W piątek 4 listopada jego członkowie świętowali swój jubileusz.

Reklama

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Łukowskiej powstało we wrześniu 2001 r. z inicjatywy 20 przedsiębiorców działających na terenie powiatu łukowskiego. Dziś natomiast kończy 15 lat. Z tej okazji jego członkowie spotkali się w klubie Decybel, by podsumować swoją działalność.

Obecnie Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Łukowskiej zrzesza około 70 podmiotów, działających w różnych branżach gospodarczych - m.in. odzieżowej, transportu, budowlanej i motoryzacyjnej. Współpracując z władzami samorządowymi oraz organizacjami okołobiznesowymi, działa na rzecz tworzenia korzystnych warunków dla prowadzenia działalności gospodarczej. Członkowie stowarzyszenia reprezentują się wzajemnie i chronią interesy gospodarcze swoich firm.

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Łukowskiej jest również organizatorem wielu inicjatyw. Są to m.in. charytatywne bale karnawałowe, spotkania tematyczne z przedstawicielami Urzędu Skarbowego i Powiatowego Urzędu Pracy, czy też współpraca z Inkubatorem Przedsiębiorczości. Stowarzyszenie bierze też aktywny udział w projekcie \"Młodzi Przedsiębiorcy\", uczącym młodzież szkolną, jak prowadzić własne biznesy. Efektem tego programu jest chociażby powstanie firmy Expand Online, której siedziba mieście się w Regionalnym Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Stowarzyszenie jest też współorganizatorem Forum Gospodarczego dla Regionu – najważniejszej imprezy biznesowej w powiecie. Ponadto w przeszłości było inicjatorem powołania do życia tzw. Forum Dialogu Powiatu Łukowskiego. Jako organizacja non-profit jest otwarte na współpracę zarówno w dziedzinie gospodarczej, jak i społeczno-kulturalnej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.