Reklama

Reklama

Susza czy powódź? Jak przeciwdziałać zmianom klimatycznym

Opublikowano: śr, 7 wrz 2016 08:42
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Susza czy powódź? Jak przeciwdziałać zmianom klimatycznym - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Lokalna Grupa Działania \'RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI\' zaprasza na debatę, która odbędzie się 14 września.

Reklama

„Susza czy powódź - jak przeciwdziałać zmianom klimatycznym w skali lokalnej?” to temat główny spotkania, które odbędzie się  14 września od godziny 10.00 do 12.30  w siedzibie LGD w Łukowie przy ulicy Świderskiej 12 (sala konferencyjnej Urzędu Gminy Łuków). O zmianach klimatycznych oraz o sposobach ich łagodzenia poprzez mikroretencję oraz zadrzewianie terenów wiejskich opowiadać będą zaproszeni goście.  

Debatę poprowadzą dr Jan Kozyra (Instytut Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa, Państwowy Instytut Badawczy Puławy) - specjalista w zakresie adaptacji rolnictwa wobec zmiany klimatu, modelowania wzrostu i rozwoju roślin, monitoringu suszy, systemów wspomagania decyzji w rolnictwie. Irena Krukowska-Szopa oraz Małgorzata Bochyńska to przedstawicielki Fundacji „Zielona Akcja”, specjalistki w zakresie lokalnych projektów adaptacji do zmian klimatu realizowanych przez społeczności lokalne m.in. działań retencyjnych, zadrzewieniowych, koordynatorki projektów finansowanych przez NFOŚ i GW.  

  


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.