Świętowały przedszkolaki

wiadomosci Maluchy z Niepublicznego Przedszkola Sióstr Nazaretanek w Łukowie już zdążyły uczcić 100. rocznicę odzyskania niepodległości. Na apelu odśpiewały m.in. hymn narodowy.

Łuków24

Opublikowano: 10 listopada 2018 09:19 | Aktualizacja: 10 listopada 2018 09:19

Przygotowania do setnych urodzin Niepoległej polegały w przedszkolu m.in. na wykonywaniu prac plastycznych, nauki śpiewu pieśni patriotycznych, czy poznawaniu symboli narodowych. Przedszkolaki wzięły też udział w akademii przygotowanej przez grupę Gwiazdeczek.

Jak informują siostry nazaretanki, maluchy rozpoczęły świętowanie od poloneza wykonanego przez 5-latków. Każda z grup miała własnoręcznie wykonane emblematy nawiązujące do symboli narodowych. Kulminacją Dnia Niepodległości w przedszkolu było odśpiewanie o godzinie 11:11 pełnej, czterozwrotkowej wersji „Mazurka Dąbrowskiego”. W uroczystości wzięli udział rodzice z grupy Gwiazdeczek oraz nasze siostry prowadzące przedszkole.

Maluchy udały się na zasłużony odpoczynek. Będą też startową na niedzielnych Biegach Niepodległości.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.