Szkolenia dla mieszkańców

wiadomosci Zespół Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza w Łukowie zachęca do skorzystania z pakietu szkoleń umożliwiających rozwój osobisty. Zaplanowano je 1 kwietnia.

Łuków24

Opublikowano: 28 marca 2019 10:14 | Aktualizacja: 28 marca 2019 10:14

W ramach działalności Szkolnego Klubu Europejskiego, na zaproszenie opiekuna Ingi Bartosiewicz, w "Alejach" odbędą się prestiżowe szkolenia w ramach programu "Rozwój Kompetencji Cyfrowych z Sempre a Frente i Przestrzeń from Facebook". Odbędą się one 1 kwietnia w godz. 9:40 - 14:50.

Uczestnictwo w szkoleniach umożliwi zdobycie wiedzy i umiejętności z obszarów m.in. marketingu społecznościowego, bezpieczeństwa i obecności w sieci, a także tzw. design thinking.

Program skierowany jest szczególnie do osób w wieku 18-30 lat, chcących rozwinąć umiejętności, które pomogą im w życiu zawodowym i przyczynią się do ich rozwoju osobistego w realiach gospodarki cyfrowej. Każda osoba biorąca udział w szkoleniach, otrzyma międzynarodowe zaświadczenie o uczestnictwie i nabyciu nowych umiejętności.

Program został objęty patronatem honorowym Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.