Reklama

Reklama

Uczennice Medyka nagrodzone

Opublikowano: pon, 18 gru 2017 15:09
Autor: | Zdjęcie: Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe im. Janusza Korczaka w Łukowie

Uczennice Medyka nagrodzone - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczennice Szkoły Policealnej - Medycznego Studium Zawodowego im. J. Korczaka w Łukowie otrzymały stypendia od Marszałka Województwa Lubelskiego. Nagrody wręczono 11 grudnia.

Reklama

Cztery uczennice Szkoły Policealnej - Medycznego Studium Zawodowego przez najbliższe miesiące będą otrzymywać stypendium od Marszałka Województwa Lubelskiego. Nagrody pochodzące z programu „Lubelska kuźnia talentów 2016-2019” wręczono 11 grudnia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

O stypendium mogli ubiegać się uczniowie szkół prowadzących kształcenie zawodowe w systemie młodzieżowym, którzy uzyskali średnią z rocznych ocen klasyfikacyjnych ze wszystkich przedmiotów zawodowych wyższą lub równą 4,75. Dodatkowo punktowane były udokumentowane pozaszkolne i pozalekcyjne osiągnięcia edukacyjne, sportowe, artystyczne oraz przedsięwzięcia społeczne.

Stypendystkami Szkoły Policealnej - Medycznego Studium Zawodowego im. Janusza Korczaka w Łukowie zostały Katarzyna Czarnecka i Zofia Nowicka (III sem., technik farmaceutyczny) oraz Katarzyna Kowalczyk i Marta Śledź (III sem., technik usług kosmetycznych). Stypendium wypłacane będzie przez 10 miesięcy, w okresie od 1 września 2017 r. do 30 czerwca 2018 r. Jego łączna wartość to 4 000 zł.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.