Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Uczniowie oglądali „taniec” Rosomaków

wiadomosci 5 października uczniowie ZS im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym mieli okazję uczestniczyć w największym w Polsce pikniku wojskowym zorganizowanym przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

Łuków24

Opublikowano: 8 października 2019 13:53 | Aktualizacja: 8 października 2019 13:53

Był on „usytuowany” wokół stadionu PGE Narodowego w Warszawie. Dodatkowo - połączony z Festiwalem Orkiestr w Mundurach - organizowanym w ramach obchodów 20-lecia Polski w NATO.
 


W trakcie imprezy na uczestników czekało wiele niespodzianek. Uczniowie mogli obejrzeć „taniec” Rosomaków, prezentację wyszkolenia żołnierzy wojsk specjalnych i show policjantów na motocyklach. Wśród atrakcji był także pokaz musztry paradnej, który nasi uczniowie, a szczególnie dowódcy (Magda, Martyna i Mateusz) bacznie obserwowali, by poszczególne elementy wykorzystać następnie w swoich nowych układach.

Nie możemy także nie zaznaczyć faktu, iż wśród żołnierzy, którzy brali udział w pokazie był  absolwent z Radoryża - Igor Miłosz, który obecnie służy w Kompanii Reprezentacyjnej Wojska Polskiego. 


Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.