Walentynki z Gwiazdą, czyli Kolory Miłości w wykonaniu Alicji Węgorzewskiej

wiadomosci Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza 14 lutego o godzinie 19:30 na niezwykły walentynkowy wieczór z gwiazdą światowych scen operowych, dyrektor opery, producentką, aktorką i jednym z najlepszych, niepowtarzalnych mezzosopranów ? Alicją Węgorzewską. Gwiazda znana jest także z udziału w jury popularnego programu BITWA NA GŁOSY.

Łuków24

Opublikowano: 5 lutego 2020 09:51 | Aktualizacja: 5 lutego 2020 09:51

Proponowane do koncertu utwory, to najbardziej znane partie ze światowych scen muzycznych, które są rozpoznawane po pierwszych dźwiękach, oczekiwane i niezmiennie oklaskiwane na świecie, piosenki z płyty artystki „I Collori dell’Amore” (Kolory miłości) oraz najsłynniejsze światowe hity o miłości. W programie między innymi utwory z Carmen, West Side Story, My fair lady,  Evita, utwory Celin Dion, Barbry Streisand i wiele innych.

Któż nie chciałby usłyszeć Power of love, Women in Love, Libertango, I will always love you, My heart will go on…niezapomnianej Carmen, Przetańczyć całą noc, czy Tonight….

Organizatorzy zapowiadają  światowy poziom koncertu, wzruszenie i emocje długo zostające w pamięci. 

Organizator Koncertu Fundacja StartSmart oraz Łukowski Ośrodek Kultury

Czas trwania koncertu – 70 minut

Bilety w cenie od 40 zł do nabycia w Kasie Kina Łuków oraz on-line https://ekobilet.pl/lukowski-osrodek-kultury/kolory-milosci-czyli-walentynki-z-alicja-wegorzewska-33271/389830-bilety-na-koncertKomentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.