Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Wielkopostny Dzień Skupienia

wiadomosci Niepubliczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek w Łukowie wprowadziło w okres Wielkiego Postu nie tylko swoich podopiecznych, ale i ich rodziców. Placówka zorganizowała "Wielkopostny Dzień Skupienia".

Łuków24

Opublikowano: 14 marca 2019 11:33 | Aktualizacja: 14 marca 2019 11:33

Dla dzieci przygotowane zostały odrębne zajęcia, a rodzice spotkali się na mszy odprawionej w kaplicy sióstr Nazaretanek przy ul. 11 Listopada. Słowo Boże wygłosił ks. Jacek Sereda, duszpasterz rodzin diecezji siedleckiej. Rodzice spotkali się też przy wspólnym posiłku - przedszkolna szatnia zamieniła się w kawiarenkę, a sala gimnastyczna w jadalnię. Nie zabrakło też późniejszych wspólnych zabaw z pociechami.

Siostry Nazaretanki dziękują wszystkim osobom, które skorzystały z ich zaproszenia. Mają nadzieję, że czas wyda błogosławione owoce w najbliższej przyszłości. Rodzice będą mogli już wkrótce skorzystać z innych inicjatyw placówki. W pierwszy weekend maja odbędzie się „Weekend Małżeński”, a w dalszych planach jest pielgrzymka do Roszkowej Woli i Żdżar w rocznicę beatyfikacji bł. Franciszki Siedliskiej (27.04). Natomiast 12 maja w Parczewie odbędzie się diecezjalne spotkanie rodzin.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.