Wiem, jak żyć na 100%

wiadomosci Rozmowa z Łukaszem Jakóbiakiem, mówcą motywacyjnym, twórcą programy 20m2

Łuków24

Opublikowano: 19 listopada 2019 09:43 | Aktualizacja: 19 listopada 2019 09:43

Jakie jest Twoje pierwsze skojarzenie, kiedy słyszysz Łuków? 

Przyjaciele. Tak się składa, że kiedy wyjechałem do Londynu w poszukiwaniu siebie, poznałem dużo osób z Łukowa.  Były bardzo pomocne. Mamy kontakt po dziś. 


Zdarzało Ci się bywać w Łukowie prywatnie, a czemu nigdy zawodowo? Nie występujesz w małych miastach? 

Nie pojawiła się okazja, aby być zawodowo. Występuje tam, gdzie ktoś mnie chce, a ja to czuję. Spójrzmy na to inaczej, to będzie moja pierwsza zawodowa wizyta w Łukowie. Premiera mojego wykładu u Was. 


27 listopada wystąpisz w Łukowie. Czego możemy spodziewać się podczas wykładu?

Będzie sporo emocji, prawdy i miłości. Tak, chciałem użyć tu słowa "miłość". Pokażę, jak wyciszam umysł, aby usłyszeć swoje potrzeby, aby znaleźć swoją drogę w życiu. Opowiem, jaki mam sposób na wychodzenie z trudnych sytuacji. Powiem też, dlaczego nie potrzebujemy kolejnej książki i warsztatu czy wykładu, aby być szczęśliwym. 


W jednym z wywiadów powiedziałeś: umrzesz na 100 procent, więc żyj na 100 proc. Jak to zrobić? 

 Żyć, a nie uczyć się jak żyć. Żyć, a nie zamartwiać się przeszłością czy przyszłością. Rozwinę ten temat na wykładzie. 


W swoim życiu starasz się pomagać również innym. Kiedy znajdujesz na to czas? 

Tak się składa, że w moim przypadku jest to dużo łatwiejsze, bo mam kanały komunikacji typu instagram czy facebook, na którym są widzowie programu, którzy również lubią pomagać. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że mnie się wydawało, że to ja pomagam potrzebującym, a okazało się, że to ja od nich dostaję bardzo dużo. 


Zobacz wykład Łukasza 

 

27 listopada, Pałac Fantazja w Sięciaszce 

Bilet normalny dostępny w cenie 50 zł, kupić można kupić na www.ebilet.pl

Bilety VIP w cenie 259 zł (kolacja z Łukaszem) kupić można tylko bezpośrednio w biurze  Pałacyku Fantazja mail.  [email protected], tel. 797 799 533Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.