Reklama

Reklama

Wybory Prezydenta RP: zgłaszanie kandydatów na członków OKK

Opublikowano: czw, 26 mar 2020 20:05
Autor:

Wybory Prezydenta RP: zgłaszanie kandydatów na członków OKK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Można to zrobić przez internet.

Reklama

W związku z epidemią przedstawiciele komitetów wyborczych mogą zgłaszać kandydatów na członków OKW na terenie Łukowa za pośrednictwem poczty elektronicznej.


Skan zgłoszenia (lub zdjęcie) z własnoręcznymi podpisami kandydatów na członków OKW oraz osoby zgłaszającej należy przesłać na adres: [email protected]

Oryginały zgłoszeń należy przesłać drogą pocztową za pośrednictwem operatora pocztowego na adres Urzędu Miasta lub doręczyć w terminie późniejszym, uzgodnionym z urzędnikiem wyborczym lub pracownikiem urzędu.

W przypadku braków w zgłoszeniu urzędnik wyborczy lub pracownik Urzędu Miasta będzie kontaktował się z osobą dokonującą zgłoszenia telefonicznie lub za pośrednictwem e-mail, podobnie będzie wyglądał kontakt z kandydatem na członka OKW. W formularzach zgłoszeniowych należy podać zarówno nr telefonu jak i adresu e-mail.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.