Reklama

Reklama

Zderzyli się dwaj rowerzyści

Opublikowano: 4 czerwca 2019 08:46
Autor: Łuków24 | Zdjęcie: KPP w Łukowie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Z obrażeniami ciała przewieziono z miejsca wypadku do szpitala 50-letniego rowerzystę. Okazało się, że mężczyzna zderzył się z innym rowerem, którym podróżował jego kolega.

Reklama

Łukowscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w sobotnie południe w Ksawerynowie. Z ich ustaleń wynika, że w zdarzeniu uczestniczyli rowerzyści. Pracujący na miejscu wypadku mundurowi ustalili, że dwóch cyklistów z "Maratonu Podróżnika" w trakcie jazdy przewróciło się na drodze.

- Wstępnie funkcjonariusze ustalili, że drogami między innymi naszego powiatu podróżowała grupka miłośników rajdów rowerowych. W trakcie jazdy jeden z nich, 53-latek z Dęblina nieznacznie zmniejszył prędkość swego roweru, a jadący za nim 50-latek z Puław nie zdążył wyhamować i najechał na tylne koło poprzedzającego go jednośladu. Obaj rowerzyści przewrócili się na jezdnię. Młodszy z rowerzystów upadł tak niefortunnie, że doznał urazu wymagającego interwencji medycznej - informuje Marcin Józwik, oficer prasowy łukowskiej policji.

Z miejsca wypadku mężczyzna został zabrany karetką do szpitala. Na  szczęście jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mundurowi ustalili też, że starszy cyklista doznał jedynie niegroźnych otarć, nie wymagał specjalistycznej pomocy lekarskiej. Również uczestniczące w wypadku rowery nie uległy uszkodzeniom, praktycznie nadawały się do dalszej jazdy. Teraz prowadzący postępowanie ustalą dokładne szczegóły wypadku drogowego, sprawdzą też między innymi w jaki sposób poruszali się po drodze rowerzyści.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.