Zlikwidowali nielegalny salon gier

wiadomosci Nielegalny salon gier zlikwidowali w poniedziałek 20 maja łukowscy policjanci. Wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego z Białej Podlaskiej zabezpieczyli sprzęt komputerowy służący do prowadzenia gier do wymaganej koncesji. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Łuków24

Opublikowano: 21 maja 2019 12:34 | Aktualizacja: 21 maja 2019 12:34

Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami celnymi weszli do jednego z lokali na terenie miasta. Posiadali informację, że prowadzone są tam gry hazardowe za pośrednictwem stron internetowych bez wymaganej koncesji lub zezwolenia.

- W lokalu zainstalowane były urządzenia i sprzęt komputerowy służący do prowadzenia gier hazardowych bez wymaganej koncesji lub zezwolenia. Mundurowi zabezpieczyli urządzenia oraz komputery i sprawdzą teraz kto jest odpowiedzialny jest za zorganizowanie nielegalnych gier – mówi asp. szt. Marcin Józwik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.

Zgodnie z ustawą o grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.