Znaleziono portfel. Policja poszukuje właściciela

wiadomosci Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łukowie poszukują właścicielki czerwonego portfela. Osoba która go utraciła, może zgłosić się po jego odbiór.

Łuków24

Opublikowano: 3 września 2016 09:58 | Aktualizacja: 3 września 2016 09:58

Czerwony damski portfel znaleziono 29 sierpnia 2016 roku w Łukowie na ul. Międzyrzeckiej, w okolicach jednego ze sklepów. W portfelu znajdują się pieniądze, wizytówki i osobiste zapiski. Uczciwy znalazca dostarczył portfel do łukowskiej Komendy Policji.

Osobę, która utraciła portfel i jest w stanie podać kwotę znajdujących się w nim pieniędzy, a także opisać znajdujące się w nim wizytówki i zapiski, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny (25 797 62 32) z Rewirem Dzielnicowych Wydziału Prewencji lub Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Łukowie przy ul. Międzyrzeckiej 9.

Właścicielka zguby, która zechce ją odzyskać powinna zgłosić się do łukowskiej Komendy Policji i zabrać ze sobą swój dokument tożsamości. W przypadku nie znalezienia właścicielki, portfel z pieniędzmi, wizytówkami i zapiskami zostanie przekazany do Biura Rzeczy Znalezionych.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.