Reklama

Reklama

Zofia Żuk z odznaką PCK

Opublikowano: czw, 28 gru 2017 13:11
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Zofia Żuk z odznaką PCK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zofia Żuk, prezes odzieżowej firmy Łuksja została wyróżniona Odznaką Honorowa Polskiego Czerwonego Krzyża. Wręczenie odznaki miało miejsce 21 grudnia przed sesją Rady Powiatu.

Reklama

Idea oddawania krwi jest szczególnie widoczna w powiecie łukowskim. W naszym regionie działa kilkuset honorowych dawców krwi, a jeszcze więcej osób włącza się w cykliczne akcje pomocy. Ideę krwiodawstwa aktywnie wspierają też instytucje samorządowe i przedsiębiorcy. Niekiedy otrzymują oni wyróżnienia za swoją postawę.

Jedno z wyróżnień - Odznakę Honorową Polskiego Czerwonego Krzyża otrzymała niedawno prezes firmy Łuksja Zofia Żuk. Symbol zaangażowania w sprawy krwiodawstwa wręczono przed sesją Rady Powiatu 21 grudnia. Wyróżnienie zostało nadane przez Zarząd Krajowy PCK na wniosek oddziału łukowskiego.

Ponadto, jak poinformował Zbigniew Pasik, Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Łukowie, lokalne struktury tej organizacji wzbogacą się wkrótce o sztandar. Jednak by inicjatywa miała pomyślny finał, potrzebna jest pomoc finansowa ludzi dobrej woli. Pieniądze na ten cel można wpłacać w siedzibie PCK przy ul. Czerwonego Krzyża 4/11.

Honorowi krwiodawcy z Łukowa będą też mogli za darmo korzystać z przejazdów autobusami PKS w Łukowie w 2018 roku. Taką decyzję podjął zarząd spółki przed świętami Bożego Narodzenia. UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.