Reklama

Reklama

Żywność dla potrzebujących

Opublikowano: wt, 3 mar 2020 11:18
Autor:

Żywność dla potrzebujących - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wydawanie artykułów prowadzone jest w poniedziałki w godzinach 11 - 15.

Reklama

Urząd Miasta Łuków informuje o możliwości odbioru żywności przez osoby uprawnione w punkcie Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej zlokalizowanego przy ul. Prusa w Łukowie. Wydawanie artykułów prowadzone jest w poniedziałki w godzinach 11 - 15.

Nawiązanie stałej współpracy z Polskim Komitetem Pomocy Społecznej możliwe było m.in. dzięki osobistemu zaangażowaniu burmistrza Łukowa Piotra Płudowskiego. Miasto na początku 2020 r. udostępniło na potrzeby PKPS lokal zlokalizowany na ul. Prusa w Łukowie, gdzie świadczona będzie dystrybucja artykułów spożywczych w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020. Podprogram 2019 w ramach FEAD.

Skierowanie po odbiór żywności osobom uprawnionym wydaje codziennie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łukowie w godz. 7.30 - 15.30. Żywność wydawana będzie natomiast osobom potrzebującym w lokalu na ul. Prusa w poniedziałki. Lokal na ul. Prusa zastąpi tym samym dotychczasowy - tymczasowy - punkt przy ul. Sosnowej w Łukowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.